Lazio slavio u Bermagu protiv totalno neprepoznatljiv Atalante

Nogometaši Lazija osvetili su se Atalanti za nedavni poraz u Kupu Italije i slavili su rezultatom 3:1 u susretu 20. kola italijanske Serije A.

Lazio je fantastično otvorio meč i već u trećoj minuti golom Marušića dolazi u vodstvo od 1:0, a do drugog gola stižu u 51. minuti kada je Correa iskoristio magičnu asistenciju Immobilea i pogodio za 2:0.

Atalanta se vratila golom Pašalića u 79. minuti, no samo dvije minute nakon toga rezervista Muriqi pogađa za 3:1 i tim golom riješio je pitanje pobjednika.

Rimski klub je nakon ove utakmice na petoj poziciji sa 37 osvojenih bodova. Atalanta je na poziciji ispod sa bodom manje.

U ostalim mečevima Cagliari i Sassuolo odigrali su meč bez pobjednika (1:1), dok je Genoa ubjedljivo pobijedila Crotone sa 3:0 u gostima.