Lazio u golijadi nastavio impresivan niz pobjeda na Olimpicu, ‘pala’ i Genoa

Lazio je nastavio impresivan niz na svom terenu i došao do 11. uzastopne pobjede na Olimpicu u Serie A. ‘Biancocelesti’ su danas pobijedili Genou sa 4:3 u dvoboju 34. kola talijanskog prvenstva.

Lazio je poveo u 30. minuti kada je pogodio Correa. Radovanović je u 42. minuti napravio penal, koji je iskoristio Immobile za 2:0. Nakon samo dvije minute igre u drugom dijelu Marušić je zabio autogol za 2:1.

Ipak, samo minutu poslije Rimljani su opet došli do dva pogotka prednosti, jer je pogodio Luis Alberto, a već u 56. minuti bilo je 4:1 kada je svoj na drugi gol na utakmici zabio Corea.

Do kraja je Genoa zabila dva gola. Pogodio je Scamacca u 80. iz kaznenog udarca i Shomurodov minutu poslije, ali gosti nisu imali snage za potpuni povratak u utakmicu.