Leao i Hernandez osigurali puni plijen Milanu na San Siru, Napoli daleko od one sjajne šampionske momčadi

Nogometaši Milana su u utakmici 24. kola italijanske Serie A na svom San Siru dočekali ekipu Napolija i na kraju slavili sa minimalnih 1:0.

Domaća momčad je dosta bolje otvorila samu utakmicu i praktično su diktirali tempo igre od starta. Sve im se isplatilo u 25. minutu kada se dogodio i odlučujući momenat. Naime, Leao je sjajno asistirao za Hernandeza koji pogađa i donosi Milanu vodstvo.

Zatim je Leao oprobao udarac sa velike udaljenosti, ali golman gostiju na visini zadatka. Ništa se značajnije nije dogodilo i ‘Rossoneri’ su sa prednošću otišli na odmor.

Igrao se 57. minut kada su igrači Napolija tražili penal zbog navodnog igranja rukom u šesnaestercu jednog od nogometaša Milana. Ipak, sudac se nije oglasio.

Do kraja meča aktuelni prvak Italije nije mogao doći do poravnanja, konačan rezultat ostao je onaj iz prvog poluvremena, koji glasi 1:0, te je Napoli bez ijednog boda napustio grad mode.

Milan je trećeplasirana momčad Serie A sa 52 osvojena boda i imaju samo bod manje od drugoplasiranog Juventusa, no Juve ima meč manje. S druge strane, Napoli je tek deveti sa 35 bodova.