Leeds i Liverpool remizirali na Elland Roadu, navijači oba kluba prosvjedovali ispred stadiona

Leeds United i Liverpool remizirali su u susretu 32. kola engleske Premier lige nakon što su na Elland Roadu odigrali 1:1.

Poveli su gosti pogotkom koji je postigao Sadio Mane u 31. minuti, a za Leeds je poravnao i konačan rezultat postavio Diego Llorente u 87. minuti utakmice.

Dvoboj je imao uvertiru pred stadionom Elland Road ispred kojeg su se okupili navijači oba kluba kako bi pokazali nezadovoljstvo zbog odluke čelnika Liverpoola da ‘Redsi‘ sudjeluju u osnivanju Superlige.

Liverpoolovi navijači udružili su s Leedsovim pristašama i čak su pokušali spriječiti dolazak autobusa s nogometašima na stadion.