Legendarni Ronaldo još jednom spašava United od blamaže, Barcelona slavila u Kijevu, Bayern osigurao narednu rundu

Nogometaši Manchester Uniteda osvojili su veliki bod na gostovanju u Bergamu kod Atalante rezultatom 2:2.

Baš kao što je to bio i u svakoj utakmici u Ligi prvaka do sada, Cristiano Ronaldo je praktično sam donio bodove engleskom velikanu.

Manchester United se mučio i u 4. kolu Lige prvaka protiv Atalante, a Iličić je otvorio golijadu u 12. minuti nakon lijepe akcije.

Poravnao je Portugalac u samom finišu prvog dijela nakon sjajne kombinacije sa Fernandesom i rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

U nastavku Atalanta ponovo igra bolji nogomet, a do novog pogotka stiže u 56. minuti kada nezaustavljivi Zapata bježi Maguireu i matira De Geu.

Ipak, kada su svi očekivali kraj utakmice i veliku pobjedu domaćina, poravnanje donosi Ronaldo još jednim izvanrednim pogotkom iz voleja.

U ovoj grupi Villarreal je na domaćem terenu savladao Young Boys rezultatom 2:0 i na taj način se izjendačio sa Unitedo po broju bodova u grupi F (7).

Barcelona je konačno slavila na gostovanju u Ligi prvaka, i to u hladnom Kijevu protiv Dinama minimalnim rezultatom 1:0.

Jedini pogodak djelo je Ansua Fatija koji je u 70. minuti postigao efektan pogodak za šest bodova svoje momčadi u grupi E.

U ovoj grupi je Bayern na Allianz Areni deklasirao Benficu sa 5:2 i osigurao narendu rundu takmičenja.

Juventus je rutinski u Torinu sa 4:2 savladao Zenit, dok je Lille sa 2:1 slavio na teškom gostovanju u Andaluziji kod Seville.