Leicester i Manchester United remizirali u sjajnoj predstavi na King Poweru

Nogometaši Leicestera i Manchester Uniteda podijelili su bodove na King Power stadionu u okviru 15. kola Premiershipa odigravši neriješeno 2:2.

U prvom poluvremenu igrala se dosta ujednačena utakmica s velikim brojem prilika s obje strane, a prvu je krunisao Rashford u 23. minuti na asistenciju Fernandesa.

Međutim, slavlje Crvenih đavola trajalo je svega osam minuta budući da je Barnes sjajno pogodio za izjednačenje. Ujedno je 1:1 bio rezultat prvog poluvremena.

Nešto lošiji nogomet igrao se u drugom poluvremenu. United je pola sata prije kraja postigao pogodak preko Martiala, ali je on nakon konsultacije VAR-a poništen zbog ofsajda.

Međutim, United je u vodstvo stigao deset minuta prije kraja meča kada raspoloženi Fernandes koristi dodavanje Cavanija i dovodi United u novo vodstvo.

Činilo se kako će gost slaviti veoma važnu pobjedu, a onda je na scenu stupio Vardy koji na asistenciju Pereza postiže pogodak za konačnih 2:2.

Leicester je ostao tako na drugom mjestu Premiershipa s tri boda manje od lidera Liverpoola (31). United je je na trećoj poziciji s bodom manje od Leicestera.