Leicester protiv fenjeraša slavio u nadoknadi, Vardy još jednom junak ‘Lisica’

Nogometaši Leicestera slavili su u gostima kod Sheffield Uniteda rezultatom 2:1 u susretu 11. kola engleske Premier lige. Leicester je u samoj završnici susreta došao do tri boda i tako ostao u samom vrhu tablice.

Gosti su poveli u 24. minuti pogotkom Ayozea Pereza. No, samo dvije minute kasnije domaći izjednačuju preko McBurniea. Leicester je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena opet mogao povesti, ali je Maddison pogodio stativu.

U drugom dijelu nije bilo previše uzbuđenja i taman kada se činilo da će utakmica završiti podjelom bodova Leicester je uspio još jednom zatresti mrežu.

Igrala se 90. minuta, Maddison je bio u ulozi asistenta, a Vardy je izašao sam pred golmana Sheffielda i rutinski zabio za konačnih 2:1 i važnu pobjedu ‘Lisica‘.

Leicester je sada na trećem mjestu s 21 bodom i ima samo bod manje od prvoplasiranog Chelseaja, dok je Sheffield na začelju sa samo jednim osvojenim bodom.