L’Equipe otkrio skandal u redovima svjetskih prvaka: Giroud razbjesnio Mbappéa!

Francuski L’Equipe otkriva da je gotov “medeni mjesec” u najmoćnijem napadu svijeta, i to netom pred početak Eura, na kojem prvak svijeta napada i europski tron.

Povratkom Karima Benzeme nakon pet godina izbivanja ionako moćan napad Francuske – Mbappé, Griezmann, Giroud, Ben Yedder, Coman, Dembele… postao je još moćniji.

U pripremnim susretima za Euro ‘Tricolori‘ su razbili su Wales i Bugarsku s po 3:0, a članovi najmoćnijeg napada reprezentativnog nogometa su briljirali.

Jedino što je narušilo idilu bila je ozljeda Benzeme prije poluvremena dvoboja s Bugarskom, ali on se ekspresno oporavio. Osim toga, njegova zamjena Olivier Giroud je u samo dvije minute postigao dva pogotka.

Baš se uz njega veže skandal koji je otkrio L’Equipe. Nakon susreta je Giroud izjavio: “Određeni pojedinci nisu mi dovoljno često dodavali loptu“, na što se uvrijedio Kylian Mbappé, najveća zvijezda svjetskih prvaka.

On je cijelo drugo poluvrijeme tvorio napadački tandem Francuske s Giroudom te je ovo osjetio kao napad na sebe. L’Equipe piše kako je Mbappé bio toliko uzrujan da je želio uletjeti na tiskovnu konferenciju i odgovoriti Giroudu.