Levante zaustavio lidera! Atletico Madrid izgubio dva iznimno važna boda

Nogometaši madridskog Atletica remizirali su protiv Levantea u zaostalom susretu 2. kola La Lige rezultatom 1:1 čime su propustili priliku dodatno povećati svoju prednost u odnosu na Real Madrid i Barcelonu.

Levante je bolje otvorio utakmicu i poveo u 17. minuti pogotkom Makedonca Enisa Bardhija. No, Atletico se ekspresno vratio u susret i preko Marcosa Llorentea u 37. minuti stigao do izjednačenja.

U drugom dijelu je Luis Suarez imao nekoliko dobrih šansi za pogodak koji bi Madriđanima dobio pobjedu, ali nije bio precizan. Treba napomenuti i to da je na drugoj strani golman Jan Oblak u nekoliko navrata spasio Atletico.

Nakon prva od dva zaostala susreta Madrida ostaje na vrhu La Lige sa 55 osvojenih bodova, šest više od drugoplasiranog Reala te devet više od trećeplasirane Barcelone.