LEWA JE NEZAUSTAVLJIV! Protiv Freiburga zabio 23. gol sezone u pobjedi Bayerna

Nogometaši Bayerna su na svojoj Allianz Areni ugostili ekipu Freiburga i ostvarili relativno laku pobjedu 2:1. Bavarcima je po jedan gol u oba poluvremena bio dovoljan za deveti prvenstveni trijumf ove sezone.

U 30. minuti Thomas Muller je odlično uposlio Leona Goretzku koji je izašao sam pred golmana gostiju, a Bayernovoj ‘osmici‘ nije bilo teško zabiti za vodstvo.

Na 2:0 povisio je fantastični Robert Lewandowski u 75. minuti, , što mu je bio 23. gol ove sezone u svim natjecanjima. U samoj završnici susreta utješni pogodak za goste zabio je Janik Haberer.

Dodajmo još da je Allianz Arena po prvi put bila popunjena do posljednjeg mjesta od početka pandemije koronavirusa.

U ostalim susretima 11. kola njemačke Bundeslige igranim u terminu od 15:30, Bochum je sa 2:0 iznenadio Hoffenheim, a domaću pobjedu upisao je i Wolfsburg rezultatom 1:0 protiv Augsburga.

Jedinu gostujuću pobjedu ostvarila je Arminia iz Bielefelda kod Stuttgarta rezultatom 1:0.