Lider i kapiten: Džeko nakon velike pobjede na zanimljiv način među igračima Fenera napravio totalnu ‘ludnicu’

Nogometaši Fenerbahčea u ponedjeljak su u gostima savladali Samsunspor sa 2:0 u meču drugog kola turske Superlige, a junak je ponovo bio Edin Džeko.

Džeko je u 62. minutu zabio sjajan pogodak glavom nakon asistencije Cengiza Undera, dok je konačnih 2:0 za tim iz Istanbula postavio Szymanski u osmom minutu sudačke nadoknade.

Da je popularni ‘Dijamant’ pravi lider i kapiten u Feneru pokazalo se i po završetku utakmice jer je bh. reprezentativac napravio sjajnu atmosferu u avionu kada se ekipa vraćala iz Samsuna ka prijestolnici Turske.

U jednom trenutku Džeko je uzeo zvučnik u ruke i pustio pjesmu, a potom je nastala totalna ludnica u avionu među nogometašima kultnog kluba.

Bivša zvijezda Intera pustila je pjesmu “Beni Sev” koja je inače zaštitni znak igrača i navijača Fenerbahčea, pa je zavladala posebna euforija među njegovim suigračima.