Liga prvaka ovako nešto ne pamti: O potezu golmanu Lazija priča cijeli nogometni svijet

Rasplet za pamćenje ponudio je susret 1. kola grupne faze Lige prvaka između Lazija i Atletico Madrida u grupi E.

Dvoboj igran u Rimu završio je bez pobjednika (1:1), a pobjedu je ekipi Diega Simeonea oduzeo golman Lazija Ivan Provedel koji je u posljednjem napadu došao na skok i poentirao u 95. minuti.

Klikni OVDJE i pogledaj pogodak golmana Lazija.

Atletico je vodio 1:0 od 29. minuti dvoboja i dominirao većim dijelom susreta, ali onda je Lazio kako se bližio kraj počeo preuzimati inicijativu te na kraju u posljednjem napadu poslao sve igrače u kazneni prostor gostiju.

Prvi centaršut iz slobodnog udarca je zadnja linija Atletica odbila, ali drugi nije uspjela pa je lopta Luisa Alberta pronašla Provedela pred golom gostiju za konačnih 1:1.

U drugoj utakmici ove grupe je Feyenoord sa 2:0 slavio protiv Celtica.