Liverpool još jednom razočarao, Brighton uzeo puni plijen na Anfieldu

Aktualni prvak Engleske Liverpool još jednom je razočarao. U 22. kolu Premier lige ‘Redsi’ su poraženi na svom terenu od Brightona s minimalnih 1:0.

Jurgen Klopp je imao mnoštvo problema u sastavljanju početnog sastava, ali i igrači koji su dobili priliku od prve minute su u potpunosti podbacili i Brighton je na kraju zasluženo odnio puni plin s Anfielda.

Gol koji je značio trijumf Brightona pao je u 56. minuti kada se Steven Alzate najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu pored zbunjene zadnje linije Liverpoola i zabio jedini pogodak na utakmici .

Liverpool je pretrpio četvrti ovosezonski poraz i polako gubi korak s vodećim s Manchester Cityjem, dok bi Brightonu ovi bodovi mogli puno značiti u borbi za opstanak u elitnom rangu.