Liverpool na Anfieldu razbio West Ham i plasirao se polufinale Carabao Cupa

Nogometaši Liverpoola pobijedili su u posljednjoj utakmici četvrtfinala Carabao Cupa momčad West Ham Uniteda rezultatom 5:1 i tako osigurali plasman u polufinale ovog takmičenja.

Liverpool je u svim segmentima igre nadigrao londonskog rivala i sasvim zasluženo slavio u ovoj utakmici, te prošao u najbolje četiri momčadi ovog natjecanja.

Szoboszlai je u 28. minuti doveo ‘Redse’ u vodstvo, dok su u drugom dijelu pogađali Jones u 56., odnosno Gakpo u 71. minuti susreta. Potop gostujuće momčadi režirali su u ovoj utakmici rezervista Salah u 82. minuti, odnosno Jones svojim drugim golom na utakmici tri minuta kasnije.

Za West Ham je jedini pogodak i to iz prvog udarca u okvir gola postigao Bowen u 77. minutu susreta, a asistenciju je upisao Johnson.

Podsjećamo, u narednu fazu Carabao Cupa su ranije prošli Chelsea, Fulham i Middlesbrough.