Liverpool nakon preokreta ostao bez punog plijena protiv Brightona, Newcastle i West Ham u Londonu podijelili bodove

Nogometaši Liverpoola su u utakmici osmog kola engleskog Premiershipa gostovali ekipi Brightona, te su na kraju remizirali rezultatom 2:2.

Mladi Adingra je u 20. minutu utakmice iskoristio odlično grešku igrača Liverpoola i zabio za 1:0. Ipak, uspjeli su se ‘Redsi’ vratiti krajem prvog poluvremena. Prvo je nakon sjajne akcije Salah poravnao na 1:1, da bi isti igrač u sudačkoj nadoknadi pogodio sa penala za preokret i 1:2.

Izgledalo je da bi izabranici Jurgena Kloppa sa svom psihološkom prednošću trebali uzeti puni plijen na Amexu. Međutim, u 78. minutu meča se “ukazao” Dunk, te zabio za konačnih 2:2.

U drugoj utakmici ovog kola sastale su se ekipe West Hama i Newcastle Uniteda u Londonu, a krajnji rezultat susreta bio je također 2:2 i sve je okončano podjelom bodova.

Soucek se već u osmom minutu upisao među strijelce za 1:0 u korist domaćina. No, u drugom poluvremenu ‘Svrake’ režiraju preokret. Isak zabija u 57. minutu, dok pet minuta poslije Šveđanin i preokreće na 1:2. Da Newcastle ne uzme puni plijen pobrinuo se Kudus pogotkom u 89. minutu za konačnih 2:2.

Igrali su danas Wolverhampton i Aston Villa na Mollineuxu utakmicu koja je završena rezultatom 1:1. Za domaći tim zabio je Hwang, a za goste Torres. Vrijedi napomenuti i to da je Lemina dobio drugi žuti, odnosno crveni karton u sudačkoj nadoknadi.