Liverpool ‘razbio’ Arsenal na Emiratesu, Diogo Jota ušao s klupe i zabio dva komada

Nogometaši Liverpoola upisali su uvjerljivu pobjedu u susretu 30. kola engleske Premier lige na Emiratesu protiv Arsenala, a na kraju je branitelj naslova slavio sa 3:0.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a ni pravih prilika na obje strane i većinom su gosti bili ti koji su diktirali tempo i pokušavali doći u vodstvo.

Tako se igralo sve do 64. minute kada je joker s kupe Diogo Jota nakon samo tri minute na travnjaku zabio nakon ubačaja Arnolda s desne strane. Četiri minute kasnije Salah zabija gol i već tada praktički rješava pitanje pobjednika.

Odličnu igru u nastavku Liverpool je još jednom okrunio u 82. minuti kada je Jota zabio svoj drugi, a za ‘Redse‘ treći gol, nakon čega je susret bio odlučen.

Ovim trijumfom Liverpool se približio četvrtoplasiranom Chelseaju na samo dva boda zaostatka, dok je Arsenal ostao na devetom mjestu sa 42 osvojena boda.