Liverpool rutinski protiv desetkovane Ville, Wolvesi eliminirali Palace majstorijom Traorea

Nogometaši Liverpoola pobijedili su kao gosti Aston Villu sa 4:1 i plasirali su se u osminu finala FA kupa.

U redovima Ville je zabilježen veliki broj zaraženih koronavirusom te su svi nogometaši i zaposlenici prvog tima poslani u izolaciju, a u dresu domaćina nastupili su većinom igrači koji nastupaju za U23 ekipu koja se natječe u Premier ligi II.

Liverpool je to iskoristio i na kraju rutinski slavio, iako je nakon prvog dijela bilo 1:1. ‘Redsi‘ su poveli pogotkom Manea u četvrtoj minuti, a Villa je uspjela poravnati preko Barryja u 41. minuti.

Ekipa Jurgena Kloppa u nastavku ipak nije dozvolila senzaciju te je ubacila u brzinu više i na kraju ostvarila uvjerljivu pobjedu rezultatom 4:1. Pogotke su postigli Wijnaldum (60), Mane (63) i Salah (65).

U istom terminu snage su odmjerili Wolverhampton Wanderersi i Crystal Palace, a domaćini su slavili s minimalnih 1:0 fantastičnim pogotkom Adame Traorea.