Liverpool šokirao navijače, West Brom uzeo bod na Anfieldu

Liverpool je šokirao svoje navijače. U 15. kolu engleske Premier lige ‘Redsi’ su na Anfieldu igrali s West Bromwicha Albionom samo 1:1.

Momčad Jurgena Kloppa dominirala je tijekom prvog poluvremena, a do vodstva su došli zahvaljujući pogotku Sadia Manea u 12. minuti. Do odlaska na odmor Liverpool je imao još nekoliko lijepih prigoda, no ovoga je puta mreža gostiju mirovala.

U nastavku smo gledali puno izjednačeniji dvoboj, a nagrada gostima za hrabar pristup stigla je 82. minuti kada su izjednačili. Strijelac za 1:1 bio je Ajayi koji je glavom pospremio loptu iza golmana Alissona.

Liverpool je u završnici imao veliku šansu za pobjedonosni pogodak, ali Firminov (89.) pokušaj nije završio u mreži gostiju zahvaljujući sjajnoj intervenciji golmana Johnstonea.

Liverpoolu je ovo bio prvi remi na Anfieldu ove sezone, ali unatoč tome ostao je na liderskoj poziciji sa 32 osvojena boda, odnosno tri više od prvog pratitelja Evertona.