Liverpool tone sve dublje i dublje: ‘Redsi’ izgubili na gostovanju kod Leicestera

Susretom trećeg Leicester i četvrtog Liverpoola otvoreno je 24. kolo Premier lige, a slavili su domaćini pobjedom 3:1 na svom King Power stadionu.

Međutim, nestvaran je način na koji je aktualni prvak izgubio. ‘Redsi‘ su potpuno zasluženo poveli u 67. minuti pogotkom Salaha, a onda je uslijedio preokret domaćina koji je trajao svega sedam minuta.

Sve je krenulo pogotkom Maddisona iz slobodnjaka u 78. minuti, koji je priznat tek nakon provjere VAR-a, a točku na “i” stavio je Barnes u 85. minuti. No, drugi gol Leicestera je ono o čemu će se još dugo pričati.

Kabak i Alisson, koji je krenuo u (nepotrebno) dugo istrčavanje, uspjeli su se sudariti u šansi koja i nije bila tako opasna, ali je rezultirala tragičnom posljedicom za Liverpool. Alissonov poklon iskoristio je Vardy.

Jurgen Klopp tako je po prvi put nanizao tri uzastopna ligaška poraza na kormilu ‘Redsa‘.