LJEPOTICA KOLA: Brentford osvojio veliki bod protiv Liverpoola nakon fantastične golijade

Nogometaši Brentforda i Liverpoola podijelili su bodove u fantastičnoj utakmici u sklopu šestog kola Premiershipa remiziravši 3:3.

Brentford je poveo u 27. minuti pogotkom Pinnocka, ali je slavlje Brentforda trajalo samo četiri minute s obzirom na to da je Jota poravnao na 1:1, što je bio i rezultat prvog dijela.

Već nakon devet minuta igre u nastavku Salah zabija za preokret. Bio je ovo Salahu 100. gol u Premiershipu u dresu Liverpoola te je ujedno postao 10. najbolji strijelac ‘Redsa‘ u svih vremena.

Devet minuta nakon Salahovog pogotka Janelt je zabio za 2:2, a onda je Jones u 67. minuti drugi put donio vodstvo Liverpoola, ovaj put 2:3.

I kada su svi očekivali miran završetak utakmice i pobjedu Kloppovog Liverpoola, Wissa je osam minuta prije kraja susreta senzacionalno zabio za, pokazat će se, konačnih 3:3.

Liverpool je unatoč remiju ostao na prvom mjestu Premiershipa s bodom više u odnosu na Manchester City, Chelsea, Manchester United i Everton, dok je Brentford preskočio Tottenham i sada je deveti.

Liverpool će u sljedećem kolu odmjeriti snage s Manchester Cityjem, dok Brentford ide na noge West Hamu.