Locatelli u samoj završnici donio pobjedu Juventusu u gradskom derbiju

Nogometaši Juventusa slavili su u sedmom kolu Serie A u gradskom derbiju protiv Torina sa 1:0.

Dvoboj je odigran na Olimpijskom stadionu u Torinu, a obje momčadi su igrale čvrsto, fokusiravši se na igru u zadnjoj liniji, te nismo vidjeli previše šansi.

Juventus je bio bolji protivnik tijekom većine današnjeg dvoboja, a do trijumfa je stigao u samoj završnici.

Igrala se 86. minuta kada je Federico Chiesa dodao loptu Manuelu Locatelliju koji s ruba kaznenog prostora šutira precizno i zabija za 1:0.

Juventus je mogao i do drugog pogotka u prvoj minuti sudačke nadoknade, ali je Dejan Kuluševski pogodio stativu nakon briljantnog individualnog prodora.

Juventus je na ovaj način ostvario treću pobjedu u nizu i približio se vodećim klubovima.