Loše raspoloženje navijača na ‘Parku prinčeva’ dodatno pogoršali igrači, Rennes srušio PSG u glavnom gradu Francuske

U okviru 28. kola francuske Ligue 1 nogometaši PSG-a upisali su novi poraz, a Rennes je gostovao na ‘Parku prinčeva’ te slavio rezultatom 2:0.

Među navijačima PSG-a očekivano vlada loše raspoloženje još od eliminacije iz Lige prvaka. Tako su prije početka utakmice zviždali Messiju i Mbappeu.

Prvo poluvrijeme, ruku na srce, pripalo je domaćem timu. Mbappeov pogodak u 23. minutu je poništen, a u nastavku je propustio i dvije dobre prilike.

Kazna za neiskorišteno stigla je tik pred odlazak na pauzu. Igrao se 45. minut susreta kada se fantastično snašao Toko Ekambi i zatresao mrežu PSG-a za 1:0.

Očekivao se trzaj Parižana u drugom dijelu igre, no oni ponovo vade loptu iz vlastite mreže. Kalimuendo se upisao među strijelce već u 48. minutu za konačnih 2:0. Galtierovi izabranici do kraja meča nisu uspjeli napraviti ništa konkretno.

PSG i pored ovog poraza nema razloga za brigu. Imaju 66 bodova, devet više od Lensa, te 10 više i utakmicu više od Marseillea. S druge strane, Rennes je peti sa 50 bodova.