LUDA UTAKMICA: Neymar se rugao navijačima, Mbappe pocrvenio! [VIDEO]

Akutalni francuski prvak Paris Saint-Germain je teškom mukom došao do pobjede na gostoanju kod novopromoviranog Nimesa. U utakmici punoj kontroverzi Parižani su uspjeli slaviti s 4:2.

PSG je poveo u 36. minuti preko najskupljeg nogometaša u povijesti, Neymara Juniora, koji je pogodak proslavio “brišući suze” ispred transparenta domaćih navijača na kojem je pisalo: “Neymar plačljivac kupa 2018“.

Samo četiri minute kasnije nevjerojatan gol direktno iz kornera postigao je Angel Di Maria. Nakon toga je novi prvoligaš uspio izjednačiti golovima Bobichona u 63. minuti i Savaniera u 71. minuti iz kaznenog udarca.

Međutim, Parižani nisu dozvolili senzaciju te su golovima Kyliana Mbappea u 77. minuti i Edinsona Cavanija u 91. minuti došli do važnog trijumfa. Ali, tu nije bilo kraja! Naime, u sudačkoj nadoknadi sudac je podijelio dva izravna crvena kartona.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Nimesov Savanier isključen je zbog prljavog starta na Mbappeu, a 19-godišnji napadač odlučio se fizički obračunati s njim zbog čega je i sam zaradio crveni karton.

PSG je tako teškom mukom uspio doći do pobjede kojom je zadržao stopostotni učinak i prvo mjesto tablice Ligue 1.