Luda utakmica u Vigu: Barcelona vodila 3:0 protiv Celte pa sve prosula

Nogometaši Barcelone ispustili su tri pogotka prednosti odigravši 3:3 protiv Celte Vigo u susretu 13. kola La Lige.

Dvoboj je odlično krenuo po Barcelonu s obzirom na to da je Fati doveo goste u vodstvo već u petoj minuti, a Busquets je u 18. minuti udvostručio prednost. Odlično prvo poluvrijeme zaokružio je Depay koji je povisio vodstvo na visokih 0:3.

No, Barca je u drugom poluvremenu podsjetila na svoja ovosezonska izdanja pa je uspjela prokockati veliku prednost i izgubiti već upisana tri boda.

Nagovještaj problema došao je u 52. minuti kada je Aspas smanjio na 3:1, a Nolito je u 74. minuti vratio susret u egal. Konačnih 3:3 postavio je večeras fenomenalni Aspas u čak šestoj minuti sudačke nadoknade.

Barcelona je ovim remijem preskočila Espanyol i sada se nalazi na devetom mjestu La Lige, dok je Celta na 14. mjestu.