Majstor ostaje majstor: Xavi jednim potezom na utakmici Barcelone i Bilbaa oduševio Camp Nou

Momčad Barcelone sinoć je upisala novi trijumf u španskoj La Ligi rezultatom 4:0 protiv Athletic Bilbaa.

Golove za ‘Blaugranu’ postigli su Ousmane Dembele, Sergi Roberto i Robert Lewandowski u prvom poluvremenu, dok je “tačku na i” i konačnih 4:0 postavio Torres u drugom dijelu.

Kod rezultata 3:0 već u 30. minutu susreta, imali smo priliku vidjeti “magiju” trenera domaćih, legendarnog Xavija Hernandeza.

Naime, golman Bilbaa je ispucao loptu, a Xavi je samo jednim dodirom uspio da je smiri, što možete pogledati OVDJE.

Taj potez nekadašnjeg majstora sredine terena podigao je publiku Nou Campa na noge, a koja je u glas skanidarala kormilaru Barcelone.