MAJSTORE, JESI LI REALAN? Lukas Podolski ni u 38. godini ne zna zabiti normalan gol, izveo je novo remek-djelo!

Lukas Podolski (37) proživljava drugu mladost u Gorniku. Sinoć je opet zablistao u punom sjajnu i bio jedan od junaka pobjede svoje momčadi nakon spektakularnog preokreta.

U susretu 25. kola poljske Ekstraklase Gornik je na svom terenu ugostio Wislu iz Plocka i nakon velike borbe slavio rezultatom 3:2.

Szwoch je doveo gostujuću momčad u vodstvo u 17. minuti, da bi u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Kocyla povećao prednost Wisle te se rezultatom 0:2 otišlo na odmor.

Rasak je smanjio vodstvo gostiju u 57. minuti, da bi četiri minute kasnije Lukas Podolski izveo pravo remek-djelo i zabio golčinu iz slobodnog udarca..

Klikni OVDJE i pogledaj remek-djelo Lukasa Podolskog.

Kao šlag na tortu velike partije, Podolski je zabio i pobjedonosni gol i to u 87. minuti na asistenciju Janze.