MAJSTORE, PA ZAŠTO TAKO? Marcus Rashford na komičan način pokušao iznuditi penal protiv Southamptona

Na Teatru snova su Manchester United i Southampton remizirali 0:0, s tim da je od 34. minute United imao igrača manje nakon direktnog crvenog kartona Casemiru zbog grubog starta.

U nastavku dvoboja su se šanse nizale i tresli okviri na obje strane, gostujući napadač Theo Walcott je imao situaciju jedan na jedan s David de Geom, ali do kraja se mreže ipak nisu tresle.

U 75. minuti susreta Marcus Rashford je na vrlo šlampav način pokušao prevariti suca i iznuditi kazneni udarac za United. Bez ikakvog kontakta s čuvarom mreže Southamptona, mladi Englez se bacio na pod glumeći prekršaj. Dakako, sudac nije nasjeo na glumu zvijezde Uniteda.

130323Rashford-Southampton

Drugi je ovo premierligaški kiks Uniteda nakon debakla (0:7) u prošlom kolu na Anfieldu protiv Liverpoola.