Majstorija Fernandesa nedovoljna za indisponirani United, WBA osvojio još jedan bitan bod

Nogometaši Manchester Uniteda napravili su još jedan kiks odigravši samo 1:1 na gostovanju kod WBA u sklopu 24. kola engleskog Premiershipa.

Domaćin fantastično otvara meč i već u drugoj minuti nakon centaršuta Gallaghera dolazi u vodstvo pošto se Diagne sjajno snašao i pogodio za 1:0.

Manchester United je nakon toga preuzeo inicijativu, a plod takve igre stigao je tek u finišu prvog dijela kada Bruno Fernandes na maestralan način izjednačava rezultat.

U nastavku su obje ekipe imale nekoliko dobrih prilika da dođu do pogotka i eventualno osvajanja tri boda, no mreže su mirovale i na kraju je meč završen rezultatom 1:1.

WBA nakon ovog boda ima 13 na svom kontu, dok je Manchester United ostao na drugoj poziciji sa istim brojem bodova kao i Leicester City (46).