Majstorija koja se može gledati cijeli dan: Inter je upisao poraz, ali barem ima favorita za potez kola!

Kada mladi Nicolo Barella nekome asistira, može se očekivati da će to biti nešto posebno.

Nogometaši Intera poraženi su u trećem kolu Lige prvaka u Madridu rezultatom 3:2, a potez o kojem se priča nakon ovog poraza ‘Nerazzurra’ je maestralna asistencija Nicola Barelle.

Naime, u 19. minuti utakmice protiv Reala, 23-godišnji veznjak je petom savršeno uposlio Lautara Martineza kojemu nije bilo tako teško zabiti pogodak, nakon što je zadnja linija ‘Kraljeva‘ samo jednim potezom talijanskog reprezentativca izbačena iz igre.

Inter je tim pogotkom smanjio zaostatak na 2:1, a konačni rezultat utakmice (3:2) postavljen je u drugom poluvremenu, čime je Real pobjegao ‘Nerazzurrima‘ na tri boda prednosti.

Naime, nakon ove pobjede Real se nalazi na trećem mjestu u grupi B sa četiri boda, dok je Inter zadnji sa samo jednim osvojenim bodom. Vodeća Borussia M’Gladbach ima pet bodova, a drugoplasirani Shakhtar četiri, ali uz bolji međusobni omjer od madridskog kluba.