MAKSIMALAN UČINAK: Real nastavio niz nepobjedivosti u La Ligi, Bellingham opet junak

Nogometaši Real Madrida su Balaidosu u Vigu pobijedili domaćina Celtu sa 1:00 (0:0) u prvoj utakmici trećeg kola La Lige i tako zadržali maksimalan učinak u ovoj sezoni.

Pobjedu ‘Kraljevskom klubu‘ donio je fenomenalni Jude Bellingham, koji je mrežu domaćina zatresao u 81. minuti susreta.

Engleski veznjak je četvrti gol u trećoj utakmici za Real postigao nakon kornera koji je izveo Toni Kroos. Poslije ubačaja Nijemca loptu je preusmjerio Joselu, a Bellingham ju je glavom zakucao u mrežu.

Prije toga je u 69. minutu Brazilac Rodrygo promašio kazneni udarac. Srušio je golman Celte Ivan Villar u kaznenom prostoru Rodryga, ali mu je nakon toga i zaustavio pokušaj sa 11 metara.

Nakon ove utakmice, Real drži prvu poziciju La Lige s maksimalnih devet bodova, dok je Celta 16. sa svega jednim bodom.