MAMMA MIA! Rakitić zabio golčinu za anale, ni dvojica golmana ne bi imala šanse

Nogometaši Cadiza i Seville remizirali su u 11. kolu španjolskog prvenstva, međusobni dvoboj ove subote završio je rezultatom 2:2.

Nakon nešto manje od 30 minuta igre Cadiz je imao čak dva pogotka prednosti, u osmoj minuti Chris Ramos zabio je za 1:0, dok je 20 minuta kasnije Machis pogodio za 2:0.

Sevilla nije odustajala već je do odlaska na odmora smanjila pogotkom Lucasa Ocamposa u 37. minuti, a stvari je na početak vratio Ivan Rakitić.

U 60. minuti iskusni Hrvat je desnom nogom, s ruba kaznenog prostora, majstorski naciljao volej udarcem suprotne rašlje protivničkog gola.

Na kraju se pokazalo da je to bio gol za konačnih 2:2, a Rakitić je odigrao cijeli susret te dao premijerni ovosezonski prvenstveni pogodak.

O majko moja“, riječi su s kojima je Rakitićev gol prokomentiran u tekstualnom prijenosu katalonskog portala Mundo Deportiva.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLČINU IVANA RAKITIĆA.