Man United u završnici ispustio dva gola prednosti, minimalna pobjeda Juventusa, posrtaj Rome

Nogometaši Manchester Uniteda su u samoj završnici susreta sa Sevillom ispustili veliku prednost koju su imali, pa je dvoboj završen bez pobjednika 2:2.

U derbiju ove četvrtfinala Europske lige ‘Crveni vragovi‘ su na svom Teatru snova na bizaran način ispustili sigurnu pobjedu.

Domaći su nakon prvog dijela imali uvjerljivu prednost od 2:0, a oba pogotka bila su djelo neočekivanog strijelca Marcela Sabitzera.

Raspoloženi Austrijanac je poentirao u 14. i 21. minuti, ali to nije bilo dovoljno da njegova momčad slavi u ovom susretu.

U nastavku je Sevilla uspjela povezivati svoje redove i izvući remi. Prvo je Malacia u 84. minuti pogodio vlastitu mrežu, da bi istu stvar napravio i Maguire u 93. minuti.

Juventus je pred svojim navijačima teškom mukom minimalnim rezultatom 1:0 pobijedio ove sezone sjajni Sporting iz Lisabona.

U ostalim susreta Bayer je na svom terenu remizirao s belgijskim Royale Unionom 1:1, dok je Feyenoord nešto ranije šokirao Romu s minimalnih 1:0.