Manchester City fantastičnim preokretom savladao PSG i stvorio veliku prednost u prvoj utakmici polufinala

Nogometaši Manchester Cityja savladali su Paris Saint-Germain u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka rezutatom 2:1.

U prvom poluvremenu je PSG bez dileme bio konkretniji rival. Domaćin je u vodstvo stigao u 15. minuti kada je najviši nakon kornera bio Marquinhos.

Pogodak brazilskog defanzivca bio je jedini u provm dijelu, a u drugom kao da je izašla neka nova momčad francuskog predstavnika.

Manchester City je preuzeo inicijativu na terenu i takvu igru krunisao u 64. minuti.

Keylor Navas nije dobro procijenio centaršut De Bruynea koji je zbog toga završio iza njegovih leđa.

Potpuni prekret uslijedio je samo sedam minuta kasnije. Riyad Mahrez je sjajno pronašao prostor u živom zidu i iz slobodnog udarca po drugi put primorao Navasa da vadi loptu iz svoje mreže.

‘Građani’ su tako stekli ogromnu prednost pred revanš na Etihadu 4. maja.