Manchester City nastavlja demonstrirati silu: Norwich nije imao nikakvih izgleda

Nogometaši Manchester Cityja su nezaustavljivi ove sezone u engleskoj Premier ligi, a 20. pobjedu ostvarili su večeras u Norwichu.

U 25. kolu Premier lige ‘Građani‘ su gostovali kod davljenika Norwicha i rutinski upisali nova tri boda. Slavili su s uvjerljivih 4:0.

Sterling je u 31. minuti zabio za vodstvo gostiju, koji su u nastavku s dva pogotka otklonili sve dileme oko pobjednika. Prvo je Foden povisio na 2:0 u 48. minuti, da bi danas nezaustavljivi Sterling dokrajčio Norwich golom u 70. minuti.

Sterling je ovu njemu savršenu večer upotpunio hat-trickom, a to su mu omogućili njegovi suigrači koji su mu dali da izvede kazneni udarac za 4:0. Preciznije, Sterling je prvo promašio, ali odbijanac je ipak poslao u mrežu.

City nakon ove pobjede ima čak 12 bodova prednosti ispred drugoplasiranog Liverpoola, koji ruku na srce ima i dva susreta manje, ali zaista je potrebno čudo da naslov opet ne završi na Etihadu.