Manchester United gubio 0:2 pa preokrenuo na 3:2, Arsenal propustio pobjedu protiv Fulhama s igračem više

Odigrane su četiri utakmice trećeg kola engleske Premier lige u kojima smo vidjeli mnoštvo uzbuđenja, a to se naročito odnosi na susrete odigrane na Emiratesu i Old Traffordu.

Arsenal je rezultatom 2:2 odigrao bez pobjednika s Fulhamom, iako je imao prednost 2:1 i igrača više u samoj završnici utakmice.

Nogometaši Fulhama poveli su pogotkom Andreasa Pereire, ali su domaćini preokrenuli u nastavku. Pogotke za Arsenal postigli su Bukayo Saka i Eddie Nketiah, da bi za 2:2 zabio Joao Palhinha u 87. minuti.

Manchester United je spektakularnim preokretom uspio upisati pobjedu nad Nottingham Forestom. Nestvarno je izgledao semafor nakon svega četiri minute s obzirom na to da je rezultat bio 0:2.

Nikada u povijesti Premier lige Unitedu se nije dogodilo da na Old Traffordu primi dva pogotka u prve četiri minute. Poentirali su Taiwo Awoniyi i Willy Boly.

Do odlaska na predah uspio je Christian Eriksen smanjiti zaostatak Uniteda, a u nastavku Casemiro i Bruno Fernandes zabijaju za veliki preokret i pobjedu rezultatom 3:2.

Wolverhampton je pogotkom Saše Kalajdžića u samom finišu dvoboja pobijedio Everton na gostovanju (0:1), dok su Brentford i Crystal Palace remizirali rezultatom 1:1.