Manchester United na krilima Rashforda ‘razmontirao’ Leicester i nastavio lov na vodeći dvojac Premier lige

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su na Teatru snova u 24. kolu engleske Premier lige protiv momčadi Leicester Cityja rezultatom 3:0.

Igra iz prvog dijela nije dala naslutiti ovakav kraj s obzirom na to da su gosti iz Leicestera bili nešto opasniji protivnik te da su imali čak 11 udaraca prema golu sjajnog Davida De Gee koji je u nekoliko navrata maestralno reagirao.

Međutim, United je poveo u 25. minuti kada je Bruno Fernandes majstorski uposlio Marcusa Rashforda koji rutinski pogađa za veliko slavlje domaćih navijača. Ujedno je 1:0 bio i rezultat prvog dijela.

Vrlo brzo po nastavku susreta United je povećao svoju prednost, a strijelac je još jednom bio sjajni Rashford. Ovaj put loptu u prostor mu je sjajno uputio Brazilac Fred.

Susret je bio riješena pet minuta kasnije kada je Fernandes upisao svoju drugu asistenciju danas, ovaj put za Jadona Sancha koji rutinski poentira za konačnih 3:0.

Na vrhu Premier lige nalazi se Arsenal sa 54 boda, Manchester City na drugom mjestu ima 52 boda, dok je Manchester United treći sa 49 osvojenih bodova.