Manchester United nakon preokreta razbio Newcastle na St James Parku

Momčad Manchester Uniteda savladala je Newcastle United u gostima u susretu 5. kola engleskog Premiershipa rezultatom 4:1.

Utakmica je katastrofalno počela za Manchester United. Igrala se druga minuta kada je nakon jednog centaršuta s lijeve strane Shaw postigao autogol i tako donio domaćoj ekipi neočekivanu prednost.

Gosti su odmah po primljenom pogoku krenuli silovito do izjednačenja koje je stiglo u 23. minuti kada Maguire pogađa glavom nakon savršenog centaršuta Mate.

To je ujedno bio i rezultat prvog dijela, a u završnici drugog Manchester je stigao do punog plijena.

Prvo je Bruno Fernandes lijepo pogodio nakon kontranapada na asistenciju Rashforda, a trijumf su potvrdili Wan Bissaka i Rashford u sudijskoj nadoknadi susreta na St James Parku.