Manchester United nakon tri razočaranja konačno stigao do pobjede, Ronaldo prekinuo ‘post’

Nogometaši Manchester Uniteda stigli su do pobjede nakon tri vezana neuspjeha. U utorak navečer na Old Traffordu je uz dosta problema pao Brighton 2:0.

Nakon ispadanja u FA kupu od drugoligaša Middlesbrougha, ‘Crveni vragovi‘ nisu uspjeli zadržati prednost protiv Burnleya i Southamptona u dvobojima u kojima se očekivala pobjeda, tako da je trijumf večeras bio i više nego neophodan.

U prvom dijelu nije bilo puno priliku, a izdvojit će samo pokušaje Jakuba Modera i Yvesa Bissoume u 39. i 40. minuti. Bez pogodaka otišlo se na predah.

U 51. minuti vidjeli smo najljepši potez utakmice. “Post” je napokon prekinuo Cristiano Ronaldo i zatresao je protivničku mrežu nakon šest susreta, prvi put u 2022. godini.

Portugalski napadač se nakon driblinga majstorski namjestio na šut i predivno pogodio mrežu Brightona.

Brighton je ostao s igračem manje u 54. minuti kada je Lewis Dunk zaradio izravan crveni karton, a u samoj završnici dvoboja Bruno Fernandes je potvrdio važnu pobjedu Uniteda.