Manchester United nije dopustio iznenađenje protiv Newcastlea

Manchester United vratio se na drugu poziciju Premier lige 3:1 domaćom pobjedom protiv Newcastlea u zadnjem susretu nedjeljnog programa 25. kola.

Crveni vragovi‘ su poveli nakon krasno solo-prodora Rashforda u 30. minuti, ali samo šest minuta kasnije Saint-Maximin je prekrasnim udarcem s ruba kaznenog prostora izjednačio na 1:1.

U nastavku je James u 57. minuti vratio vodstvo na stranu domaćina iskoristivši majstorsku akciju Matića, da bi konačnih 3:1 postavio Bruno Fernandes u 75. minuti iz penala.

Drugoplasirani United sada ima 49 bodova, kao i trećeplasirani Leicester, dok vodeći Manchester City ima 10 bodova više.

Newcastle je ostao na 17. poziciji sa 25 bodova, tri više od 18. Fulhama koji se nalazi u opasnoj zoni.