Manchester United rutinski slavio protiv Nottingham Foresta i jednom nogom kročio u finale EFL Cupa

Nogometaši Manchester Uniteda rutinski su porazili momčad Nottingham Foresta rezultatom 3:0 u provj utakmici polufinalnog okršaja EFL Cupa.

United je opravdao ulogu favorita, a prvi pogodak postigao je nezaustavljivi Marcus Rahsford nakon sjajnog solo prodora u 6. minuti.

Do kraja prvog diijela u strijelce se po prvi put u dresu ‘Crvenih đavola’ upisao Wout Weghorst nakon što se našao na pravoj poziciji nakon odbijene lopte.

U drugom dijelu, Manchester je kontrolisao susret, a konačni rezultat postavio je Bruno Fernandes odmjerenim udarcem po zemlji nakon sjajnog progravanja Elange u 89. minuti susreta.

Revanš susret je na rasporedu za sedam dana kada će domaćin Nottinghamu biti momčad Erika ten Haga na Old Traffordu.

Drugi polufinalni par čine Southamtpon i Newcastle. Prvi susret završio je u korist ‘Svraka’ rezultatom 1:0.