Manchester United sa stilom započeo odbranu trofeja u Carabao Cupu, na Old Traffordu rutinski savladan Crystal Palace

Nogometaši Manchester Uniteda su kao domaćini savladali Crystal Palace rezultatom 3:0 i tako na najbolji mogući način započeli odbranu trofeja u Carabao Cupu.

Momčad Erika ten Haga je kontrolisana cijeli susret, a gledatelji na Old Traffordu su uživali u sjajnom nogometu i rutinskoj pobjedi svojih ljubimaca.

Poveo je United preko Garnacha u 21. minuti nakon što je sjajnu asistenciju upisao Diogo Dalot sa desne strane.

Na poluvrijeme se otišlo vodstvom Uniteda od 2:0 s obzirom da je glavom efektno pogodio Casemiro nakon kornera izvedenog od strane Masona Mounta u 27. minuti.

Konačan rezultat i prolazak u narednu rundu Carabao Cupa režirao je Anthony Martial golom u 55. minuti kada ga je milimetarski precizno u kaznenom prostoru asistencijom pronašao Casemiro.