Manchester United teškom mukom izbacio Aston Villu iz FA kupa, McTominay junak

Nogometaši Manchester Uniteda u ponedjeljak su se plasirali u šesnaestinu finala FA, eliminiravši Aston Villu rezultatom 1:0.

Ralf Rangnick je u ovom susretu odlučio odmoriti Cristiana Ronalda i Jadona Sancha, a njihov izostanak na kraju nije rezultirao fijaskom.

Do vodstva je United stigao već u osmoj minuti susreta. Fred je uputio sjajan centaršut u kazneni prostor Aston Ville, a McTominay je glavom postigao, pokazat će se, pobjedonosni pogodak.

Gosti su mogli do izjednačenja u 30. minuti, ali pokušaj Watkinsa odsjeo je na prečki. Do pogotka momčad Stevena Gerrarda stiže u 51. minuti. Ings je bio strijelac, ali je nakon intervencije VAR-a ustanovljeno zaleđe, pa je pogodak poništen.

Watkins je nakon prečke u prvom dijelu ipak uspio zatresti mrežu De Gee, ali i taj pogodak je poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Iste momčadi će se opet sastati za pet dana na Villa Parku i to u susretu 22. kola engleskog Premiershipa.