Manchester United teškom mukom savladao Norwich i osigurao polufinale FA Cupa

Ekipa Manchester Uniteda pobijedila je Norwich u meču četvrtfinala FA cupa nakon produžetaka rezultatom 2:1 te je izborila plasman u polufinale koje će igrati na Wembleyju.

Već u šestoj minuti drugog poluvremena, Ighalo pogađa za 0:1 i dovodi Manchester United u vodstvo, ali Norwich se vraća u meč u 75. minuti lijepim pogotkom koji je postigao Cantwell.

Uslijedili su brojni napadi Manchester Uniteda, a činilo se da neće imati problema nakon što je u 89. minuti Timm Klose dobio crveni karton.

Međutim, United se i nakon toga mučio, a do pobjede stižu tek u 118. minuti kada kapiten Harry Maguire pogađa za 2:1, što je bilo dovoljno za plasman u polufinale.

U ostalim mečevima sastaju se Newcastle i Manchester City, Sheffield i Arsenal te Leicester i Chelsea.