Manchester United u nogometnom klasiku bolji od Barcelone za osminu finala Europa lige

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su Barcelonu na Old Traffordu rezultatom 2:1 i na taj način prošli u osminu finala Europa lige.

Nakon prve utakmice i sjajne predstave koja je završila 2:2, ova dva velikan nisu razočarala ni u revanšu odigranom na klultnom stadionu.

Barcelona je na poluvremenu imala vodstvo od 1:0 nakon što je gol iz kontroverzno dosuđenog penala postigao Robert Lewandowski.

No, u drugom dijelu viđena je sasvim druga priča i domaći nogometaši ekspresno su došli do izjednačenja u 47. minuti.

Nakon sjajnog presinga i izgubljene lopte Katalonaca, Fred koristi dodavanje Fernandesa i vraća stvari na početak.

Nije tu stao pritisak Uniteda, a potpuni preokret kompletirao je potpuno oporavljeni Antony u 73. minuti.

Engleski klub će narednog protivnika u Europa ligi saznati u žrijebu koji je zakazan u petak od 12 sati.