Manchester United u posljednjim trenucima utakmice nesretno ostao bez pobjede na gostovanju kod Crystal Palacea

U zaostaloj utakmici sedmog kola engleskog Premiershipa večeras su snage odmjerili Crystal Palace i Manchester United, a susret je završio rezultatom 1:1.

‘Crveni đavoli’ su zasigurno bili bolji rival na početku meča te su prijetili preko Marcusa Rashforda i Lukea Shawa, dok su domaći bili skoro pa bezopasni.

Pred kraj prvog poluvremena, tačnije u 43. minutu izabranici Erika ten Haga stižu do vodstva. Eriksen asistira za Fernandesa, da bi Portugalac pogodio mrežu rivala za 1:0.

U drugom dijelu bez puno uzbuđenja i pravih šansi, no Palace je na kraju ipak uspio šokirati United i uzeti bod na svom terenu u zadnjim trenucima utakmice.

Igrala se sudačka nadoknada kada Olise trese mrežu gostujućeg tima na fantastičan način za poravnanje i konačnih 1:1 uz erupciju oduševljenja na Selhurst Parku.

Sada je United na trećoj poziciji sa osam bodova zaostatka za liderom Arsenalom, no imaju utakmicu više u odnosu na ‘Topnike’, ali i Manchester City. S druge strane, Crystal Palace je 12. sa 23 osvojena boda.