Manchester United u zanimljivom susretu na Brammal Laneu savladao Sheffield

Ekipa Manchester Uniteda slavila je u 13. kolu engleskog Premiershipa nakon preokreta kod Sheffield Uniteda rezultatom 3:2.

Domaćin je poveo već u 5. minuti kada je McGoldrick pogodio na Burkeovu asistenciju. No, do odlaska na poluvrijeme je Manchester, kao po običaju uspio preokrenuti rezultat.

Rashford je u 26. minuti prelijepo pogodio za 1:1, a u 33. Martial je doveo goste u vodstvo 2:1.

Rashford je svojim drugim pogotkom u 51. minuti povisio na 3:1, a konačnih 3:2 je postavio McGoldrick u 87. minuti susreta.

Manchester United je na šestom mjestu sa 23 boda, dok je Sheffield United na posljednjem sa samo jednim bodom i trebat će se desiti pravo čudo da iduće sezone ostanu u elitnom rangu takmičenja.