Marcus Rashford još jednom preuzeo odgovornost, United uspješno riješio gostovanje na Molineuxu

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su u posljednjoj utakmici 2022. godine na Molineuxu tvrdu momčad WOlverhamtpona rezultatom 1:0.

Gosti su se u prvom poluvremenu mučili sa realizacijom prilika, pa se na desetominutni odmor otišlo bez pogodaka.

U drugom poluvremenu u igru je ušao Marcus Rashford umjesto Garnacha i igra pred golom ‘Vukova’ odmah je postala opasnija.

Sjajan pogodak nakon impresivne solo akcije postigao je Rashford u 76. minuti. Zatim, poništen mu je još jedan u 84. minuti nakon nesretnog, ali evidentnog igranja rukom.

Manchester United je tako uspješno riješio teško gostovanje. Momčad Erika ten Haga sada je četvrta sa 32 boda, bod manje od zahuktalog Newcastle Uniteda.

S druge strane, Wolverhampton je u opasnoj zoni na 18. poziciji sa samo 13 bodova iz 17 odigranih utakmica ove sezone u Premiershipu.