Marokanci ipak nisu mogli protiv viceprvaka svijeta, Hrvatska iz Katara potpuno zasluženo odlazi sa bronzom

Nogometna reprezentacija Hrvatske je u utakmici za treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kataru savladala selekciju Maroka rezultatom 2:1.

‘Vatreni’ su do vodstva stigli nakon svega sedam minuta igre. Poslije sjajno uigrane akcije lopta dolazi do Joška Gvardiola, a on je glavom posprema u mrežu Marokanaca za vodstvo svog tima.

Hrvatska je prednost imala svega dva minuta. Na ubačenu loptu Ziyecha lopta nekako stiže do Achrafa Darija, da bi je on, kao i Gvardiol, glavom poslao iza Livakovića.

Treći i posljednji pogodak na meču viđen je pred kraj prvog poluvremena, odnosno u 42. minutu. Mislav Oršić na asistenciju Marka Livaje spektakularno postavlja konačnih 2:1.

Reprezentativci Hrvatske su tako, bez ikakve dileme zasluženo, osvojili bronzu, dok će također i Marokanci posebno pamtiti ovo Svjetsko prvenstvo u Kataru.