MESSI I EKIPA SLAVE: Paris Saint-Germain drugu godinu u nizu pokorio Francusku!

Paris Saint Germain je večeras odigrao neodlučeno na gostovanju kod Strasbourga 1:1 što mu je bilo dovoljno da kolo prije kraja potvrdi naslov prvaka Francuske.

Parižani ni u ovom dvoboju nisu slavili, ali svejedno su i unatoč tome bili nedodirljivi za sve ostale momčadi u francuskom Le Championnatu ove sezone.

Leo Messi je u 59. minuti zabio svoj 16. gol u sezoni, a fenomenalni Argentinac je upisao i jednako toliko asistencija.

Prekaljeni Kevin Gameiro je u igru ušao u 76. minuti i svega tri minute kasnije je matirao Gianluigija Donnarummu i tako postavio konačan rezultat (1:1).

Paris Saint-Germain tako kolo prije kraja ima neuhvatljiva četiri boda prednosti u odnosu na iznenađenje sezone, Lens, kojem je pripalo fantastično drugo mjesto i plasman u Ligu prvaka.

Parižanima je ovo 11. naslov prvaka Francuske.