MIHAJLOVIĆ POTPUNO BIJESAN: Srbin nakon debakla protiv Rome osmislio kaznu za svoje igrače

Roma je sa 5:1 deklasirala Bolognu u 11. kolu Serie A. Već u prvih 45 minuta postavljen je finalni rezultat i to je jedan od najtežih poraza Siniše Mihajlovića u trenerskoj karijeri.

Nakon poraza srpski je trener bio bijesan na svoje igrače.

Prvih 45 minuta smo bili katastrofalni. Izgledali smo kao amateri. Ovo nije u redu, ne možemo ovako gubiti. Ne volim kad ostavljamo ovako loš dojam“, poručio je Mihajlović za Sky Sports.

Mihajlović je za kaznu odlučio poslati svoje igrače u karantenu. Tamo će biti narednih deset dana.

Moramo razbistriti glavu. Vidio sam krivi stav. Moja veza s igračima je jača od nogometa, pogotovo nakon situacije s mojom bolesti. Uvijek sam im davao pažnju. Kao što radim s djecom, uvijek sam nalazio izgovore da ih opravdam. No, za sve postoji granica i oni su je prekoračili. Sada idemo trenirati.

Bologna trenutačno drži 12. mjesto na tablici Serie A. Narednu utakmicu igra kod novog prvoligaša Spezije u srijedu.